Ples na GAV-e

Ako každý rok sa aj tento uskutočnil náš tradičný gavácky ples. Noc z 25.1. až 26.1. bola pre nás všetkých veľmi špeciálna a krásna! Všetci sme boli elegantne oblečení, dievčatá mali nádherné šaty a chlapci tiež krásne obleky.

Na začiatku boli príhovory a potom čísla našich talentovaných žiakov ako napríkad Števko Bôžik, Lenka Nagyová a mnohí ďalší.

Tancovalo sa celú noc s výnimkou malých prestávok, voľby kráľa a kráľovnej a tomboly. Tento rok sa kráľovnou a kraľom stal pár zo 4.A Naty Ráchelová a Tomáš Péter. Zábava bola ozaj skvelá a DJ sa snažil vyberať, čo najviac známe pesničky, aby sme si dobre zatancovali. Jedlo bolo zvláštne a nezvyčajné, ale určite veľmi chutilo. V tombole veľa ľudí vyhralo skvelé veci a všetci boli šťastní. Lebo predsa, bolo to iné ako obyčajné vyučovanie v škole.

Po viac než šiestich hodinách strávených na plese sme sa začali pomaly všetci uberať domov. Celá noc prešla neskutočne rýchlo, presne tak ako stužková, čo mi určite všetci štvrtáci potvrdia.

Ďakujeme pani profesorke Čengerovej za to, že tento ples spolu s Gabikou a ostatnými šikovnými študentami z našej školy pripravili s radosťou a potešením.

Tešíme sa na budúci rok!

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s