Vianočný koncert na GAV-e

Ako každé vianoce, tak aj tieto sme my gaváci mali jeden deň voľna! 21.12.2018 sa uskutočnil vianočný koncert v kostole Cirkvi bratskej, kde sme mali šancu vidieť mnoho skvelých čísel a presvedčiť sa, aké talenty máme alebo sme na škole mali.

Vypočuli sme si skvelé kapely ako napríklad Guns N’ Roses, The Neighbourhood  alebo Kodaline. Určite nás bolo viac takých, ktorí sme si spolu so spevákmi pospevovali známe piesne a mali pri nich zimomriavky.

Moderátori boli tí istí, čo minulý rok a verím, že ani tí nesklamali. V úplne prvom čísle sa nám predviedol Orchester ZUŠ Levice, kde bol mix žiakov z našej školy. Skvelé je, že sa zapojili ako aj prváci, tak aj štvrtáčky (dúfajme, že nie posledný krát) Hali Lóthyová a Lenka Nagyová.

Už takmer na konci prišli aj bývalí žiaci nášho gymnázia, a aj keď ich hudba nebola štýl každého z nás, určite sa im to dosť podarilo a našli si tu mnohých fanúšikov.

Za skvelé video o vianociach na gave ďakujeme Samo Groszovi.

Posledné číslo prekvapilo asi nás všetkých, pretože sa tu stretli všetci účinkujúci s pani profesorkou Labovskou a Pompošovou, čo myslím, že nikto z nás nečakal.

Tento koncert bol veľmi pekný, je naozaj škoda, že pre mňa na gave už posledný. Som rada, že sú na našej škole tak talentovaní a umelecky založení žiaci!!

V mene celého gymnázia vám všetkým ďakujem! 🙂

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s