Imatrikuly na GAV-e !!

19. 11. – Opäť je tu tento špeciálny deň. Deň študenstva.


Po týždňoch stresovania, príprav a úplného šialenstva (školská rada vie svoje) to prišlo. 

V slovách mnohých prvákov, či aj študentov iných ročníkov: Bola to skrátka bomba. Či už od úvodného speváckeho programu, prednášok, až po samotnú slávnosť v Juniore (s kultúrnou vložkou) všetko vyšlo na výbornú.

Všetko sa začalo vo vestibule s našimi talentovanými speváčkami, ktoré Imatrikulácie začali a žiaci sa presunili na prednášky, kde im prišli rozprávať mnohé osobnosti (na obrázku Jakub Ševčík, zakladateľ black.xyz) o rôznych témach.

Potom však začal skutočný program. Čo k tomu dodať? Naši noví prváci sú skrátka úžasní. Toľko kreativity, čo sa vymenilo na javisku a toľko smiechu, ktorý triasol Juniorom tu už dlho nebolo. Zrejme máme šťastie na decká, ktoré na našej škole skončia.

Vystriedali sa rôzne plachty, príbehy, scénky či tanečky a nakoniec naši prváci skončili s prísahou vernosti a niektorí vybraní šťastlivci aj s pečiatkou na čele. Aké ikonické.

Nakoniec, ako tomu už býva zvykom začal hudobný program a mimo zlepenca “Tri Blondínky” a speváčky Žovi sa už po tretí rok pred divákov postavila aj školská kapela The Origins. 

Na záver patrí veľká vďaka všetkým pani profesorkám, prednášajúcim a študentom, ktorí sa na tomto dni podieľali. Vidíme sa o rok! 🙂

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s