Simulované študentské voľby na našej škole!

Vo štvrtok, 25. októbra sa na našej škole odohrajú (ako sa z nadpisu dá veľmi ľahko predpovedať 😀 ) simulované študentské voľby. V skratke budú rovnaké ako reálne komunálne voľby, no môže v nich voliť každý (aj neplnoletý) študent veľkého GAVu bydliskom v Leviciach. Viac k fungovaniu volieb už v rozhovore s Gabriellou Gunárovou:

O necelé dva týždne po týchto simulovaných voľbách na našej škole sa v Leviciach uskutočnia aj reálne komunálne voľby. V sobotu, 10. 11. 2018 bude daná možnosť 18 a viac ročným občanom mesta vyjadriť svoj názor v podobe hlasu. Na výber bude zo 6 kandidátov na primátora a 62 kandidátov na poslancov rozdelených do dvoch volebných obvodov (viac info tu: https://bit.ly/2J7Tgw3). Ak si dospelý, zúčastníš sa?

Za možnosť nahrávania a publikovania rozhovoru patrí veľká vďaka školskej televízii, menovite p. prof. Bobákovej a študentke Jane Maľovej z triedy septima.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s